OGİ JELLY-TACK 268DC

TAM OTOMATİK KUTU TUTKALI

Özel olarak hazırlanmış yapıştırıcılarımız yüksek yapışma, akışkanlık, yapışması zor malzemelerde mükemmel yapışma ve otomatik makinelerde ( Kolbus, Horauf, Crathern, Emmeci, Peroni, CMC, Rebord, Tuner, Europrogetti, FMC vb.) geniş bir yapıştırıcı yelpazesine sahiptir.Özellikle OGİ 268DC tam otomatik kutu sıvama makinalarında ve yüksek performans gerektiren uygulamalarda hassas işlerde çalışan jelatin bazlı sıcak tutkaldır.

OGİ JELLY-TACK 153

YARI OTOMATİK KUTU TUTKALI

Özel olarak hazırlanmış yapıştırıcılarımız yüksek yapışma, akışkanlık, yapışması zor malzemelerde mükemmel yapışma ve yarı otomatik makinelerde ( Kolbus, Horauf, Crathern, Emmeci, Peroni, CMC, Rebord, Tuner, Europrogetti, FMC vb.) geniş bir yapıştırıcı yelpazesine sahiptir.Özellikle OGİ 153DC yarı otomatik kutu sıvama makinalarında ve yüksek performans gerektiren uygulamalarda hassas işlerde çalışan jelatin bazlı sıcak tutkaldır.

OGİ HOMOGEL  402

TASLAMA TUTKALI

Kolbus makinelerinde, Muller Martín, Stahl, Horauf, Crathern, CMC, Emmeci, Europrogetti, FMC vb. Tarlatanas, muslins ve bridles yerleşimi için özel olarak geliştirilmiş jelatin bazlı sıcak tutkallardır.

OGİ 402 çok hızlı kuruma, makine temizliği ve yüksek devirli makinalarda mükemmel tutunma.

Yapıştırıcılarımız, ihtiyaçlara bağlı olarak çok güçlü bir başlangıç yapışmasını değişken açık zamanla birleştirir.

Kurutmada elastik yapışma özelliğine ve gerilimi olmayan elastik bir filme dönüşürler.

OGİ COLGEL 630

ŞİRAZE TUTKALI

Kolbus makinelerinde, Muller Martín, Stahl, vb. Tarlatanas, muslins ve bridles yerleşimi için özel olarak geliştirilmiş jelatin bazlı sıcak tutkaldır.

OGI 630 şiraze tutkalı ciltlerinizin birleşme noktasında yüksek elastikiyet sağlayarak ve beyaz rengi ile cilt'in güzel durmasını hem de şirazenin yapıştırılmasında kullanılır.

Kurutmada elastik yapışma özelliğine ve gerilimi olmayan elastik bir filme dönüşürler.