DEMİR Yapıştırıcı Ürünleri Kimya San.Tic.Ltd.Şti.

INDUSTRIAS OGI S.L.

İspanya'da 1960 yılında tabaklama endüstrilerinden büyükbaş hayvan derisi yan ürünlerinden teknik jelatin üreticisi olarak faaliyetine başlamıştır.

1980 yılında karton ve kağıt işleme endüstrileri için jelatin bazlı yapıştırıcılar üretmeye başlamış ve 2000 yılında Estella (Navarra) sanayi bölgesindeki bir sanayi sitesinde yeni fabrikasını kurmuştur.

Bu kırk yıl boyunca edinilen tecrübe geliştirilen teknolojiler ile Kağıt ve karton işleme endüstrileri için çok çeşitli jelatin bazlı yapıştırıcıların yanı sıra, çok çeşitli uygulamalara yönelik spesifik özelliklere sahip çok çeşitli teknik jelatinler üretmektedir.

Ajanda ve Klasör

Otomatik makina Uygulamaları

Kolbus makinelerinde, Muller Martín, Stahl, Horauf, Crathern, CMC, Emmeci, Europrogetti, FMC vb. Tarlatanas, muslins ve bridles yerleşimi için özel olarak geliştirilmiş jelatin bazlı sıcak tutkallardır.

OGİ 402 ve OGİ 532 çok hızlı kuruma, makine temizliği ve yüksek devirli makinalarda mükemmel tutunma.

Yapıştırıcılarımız, ihtiyaçlara bağlı olarak çok güçlü bir başlangıç yapışmasını değişken açık zamanla birleştirir.

Kurutmada elastik yapışma özelliğine ve gerilimi olmayan elastik bir filme dönüşürler.

Kutu Taslama

Otomatik ve Manuel Uygulamalar

Özel olarak hazırlanmış yapıştırıcılarımız yüksek yapışma, akışkanlık, yapışması zor malzemelerde mükemmel yapışma ve otomatik makinelerde ( Kolbus, Horauf, Crathern, Emmeci, Peroni, CMC, Rebord, Tuner, Europrogetti, FMC vb.) geniş bir yapıştırıcı yelpazesine sahiptir.

OGİ Jelly PER ve OGİ ECOMELT tam otomatik kutu sıvama makinalarında ve manuel uygulamalar için  yüksek performans gerektiren hassas işlerde çalışan jelatin bazlı sıcak tutkallardır

Adres:

İvedik Organize Sanayi Bölgesi Matbaacılar Sitesi 1515 Cadde

DMR Plaza No:48 Yenimahalle/ANKARA/TÜRKİYE

Telefon:

+90 312 385 75 18

E-posta: info@demirchemical.com

www.demirchemical.com